امروز: یکشنبه، 30 تیر 1398

معرفی غذای ماهی های اب شور موجود در ایران


معرفی غذای ماهی های اب شور موجود در ایران

معرفی محصولات غذایی کمپانی معظم sera

چون من خودم شخصا به محصولات این کمپانی علاقه دارم و توضحاتشم جالب بود تصمیم گرفتم بعضی از قصمت هاشو اینجا بنویسم شاید به درد دوستان بخوره

معرفی غذای ماهی های اب شور موجود در ایران

GVG-mix marin : این غذا با طعم بسیار ایده آل و غنی شده با عنصر ید جهت ماهیان آب شور میباشد. از انجایی که ماهیان آب شور به میزان بیشتری از ید و سایر عناصر نیازمند می باشند، این غذا به بهترین نحو جهت تامین این عناصر ضروری تهیه گردیده است. ای غذا حاوی 80 درصد غذای پولکی شامل جلبک دریایی،میگوی کریل و پلانگتون و 20 درصد غذای پولکی حاوی کرم خونی ، دافنی و آرتمیا میباشد که علاوه بر تامین ید و سایر عناصر ضروری جهت ممانعت از بیماریهای غده تیروئید این ماهیان بسیار ایده آل میباشد.

(من خودم حدودا دو هفته پیش یه بسته 500ml از فرهاد خریدم 14 هزار تومان)

معرفی غذای ماهی های اب شور موجود در ایران

marin granulat : غذایی است برای تغذیه تمامی ماهیان اب شور بر مبنای نیازهای طبیعی آنها . از آنجایی که ماهیان اب شور به میزان بالاتری از ید و سایر املاح نیاز دارند ، لذا این محصول جهت بر آورد نیازهای اختصاصی این ماهیان تهیه گردیده است


marin gourmet nori : این محصول یک مکمل غدایی ایده آل و طبیعی شامل صد در صد جلبک دریایی طبیعی Nori میباشد که علاوه بر هضم بسیار راحت حاوی مقادیر بسیار بالی پروتئین طبیعی ،اسید های چرب اشباع نشده و بسیاری از ویتامین ها بوده و غنی از عنصر ید و سایر عناصر کمیاب می باشد . مصرف این محصول همراه با سایر غذاهای با مصرف روزانه مانند marin granulat و GVG-mix marin جهت ماهیا آب شور توصیه می گردد. این غذا با میل زیاد به توسط ماهیان و سخت پوستان آب شیرین نیز مورد قبول واقع می شود اما جهت تغذیه آبزیان آب شیرین نباید دفهات زیاد مورد استفاده قرار گیرد


crabs natural : غذایی است به شکل حلقه مناسب برای خرچنگ ها ، میگو ها و سایر سخت پوستان بزرگتر و با ارزش غذایی بالا که کاملا منطبق با خصوصیات طبیعی و تغذیه ای این نوع آبزیان می باشد. حلقع عای این غذا به سرعت در اکواریم غوطه ور شده و بخوبی مورد قبول واقع می شوند. منجر به آلودگی آب نمی گرددو جهت بقا،تقویت رنگ و پوست اندازی ایمن این آبزیان بسیار ایده آل میباشد.


coraliquid : غذایی است محلول با پاییه یلانگتون و غنی از انرژی مخصوص بی مهرگانی که از طریق مکانیسم تصفیه کردن اب تغذیه می نمایند. این محصول بسادگی بکار رفته و فعالیت بی مهرگان را بطور مشخص افزایش داده و کمبود های مربوط به آنها را مرتفع مینماید. جهت تغذیه تعداد متوسطی از آبزیان، یک تا دو بار در هفته به میزان 5 میلی لیتر (یک قاشق چایخوری ) برای هر 200 لیتر آب اکواریم توصیه میگردد. این محصول باید در جای خنک و تاریک نگهداری گردد.

(من ماه پیش 250ml رو از فریبرز خریدم 14 هزار تومان)

معرفی غذای ماهی های اب شور موجود در ایران

Artemia-mix : محصولی آماده محتوی تخم آرتمیا با منشا دریاچه بزرگ نمک در ایالت یوتا/آمریکا که بالاترین میزان کشت را تضمین مینماید. این محصول همچنین دارای نمک و سایر مواد مغذی لازم جهت کشت در نیم لیتر آب و در کوتاهترین زمان ممکن میباشد. برای کشت بسیار سریع و راحت ، استفاده از sera Artemia breeding kit توصیه می گردد. جهت کشت در مقادیر یالا و یا استفاده در کارگاه های پرورش ماهی های زینتی ، استفده از تخم آرتمیا در بسته های 425 گرمی پیشنهاد میگردد.

معرفی غذای ماهی های اب شور موجود در ایران

fishtamin : یک محلوا مولتی ویتامین منحصر به فرد متشکل از 12 نوع مختلف ویتامین بسیار ضروری و مهم شامل ویتامین های : A1,D3,E,K3,C,B1,B2,B3,B6,B12 و سایر ترکیبات ویتامینی شامل : اسید نیکوتینیک ، پانتوتان کلسیم و اسید فولیک میباشد. این محصول می تواند به غذای ماهیان (بلافصله قبل از مصرف) اضافه گردد و یا مستقیما به آب اکواریم افزوده شود. استفاده از این مکمل غذایی در موارد زیر نتایج بسیار مطلوبی را در پی خواهد داشت :

افزایش مقاومت ماهیان در حین ویا پس از درمان ،کاهش استرس ماهین تازه وارد به اکواریم،افزایش مقاومت پوست و مخاط ماهیان ، افزایش میل و تسریع در تولید مثل ماهیان ، افزایش میزان ویتامین های غذا جهت تحرک بیشتر رشد علی الخصوص در ماهیان جوان.
__________________


معرفی غذای ماهی های اب شور موجود در ایران

منبع:لیست ماهیان اب شیرین به همراه توضیحات و تصاویر

لیست ماهیان اب شیرین به همراه توضیحات و تصاویر
ماهیان اب شیرین انواع متعددی را شامل میشوند که در هر خانواده نیز گونه های مختلفی به چشم میخورد.با وجود اینکه کلیه ماهیان اب شیرین اکواریومی نیستند یا بعضی از انها حفاظت شده میباشند و یا به کشور ما وارد نمیشوند و تنها برخی از انواع انها را میتوان در اکواریوم نگهداری کرد اما با این وجود هنوز گونه های زیادی برای نگهداری در اکواریوم وجود دارند.در این قسمت لیستی از انواع موجود ماهیان اب شیرین به همراه تصاویر و توضیحات را قرار میدهم و سعی میشود لیست همواره به روز گردد تا سایر ماهیان اب شیرین به ان اضافه شودلیست ماهیان اب شیرین به همراه توضیحات و تصاویر

برای مشاهده لیست لیست ماهیان اب شیرین به همراه توضیحات و تصاویر


منبع:
http://onlypet.mihanblog.com